Mensis Pharma

Hakkımızda

2012 yılında insan sağlığına hizmet etmek amacıyla kuruldu. Bu amaçla USA kaynaklı kalitesi ve güvenirliği kanıtlanmış ürünlerin Türkiye pazarına kazandırılması için çaba göstermektedir. İnsan sağlığı ve yaşam kalitesini daha iyi noktalara taşımayı hedeflemektedir.

Dürüstlük ve kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi, fark yaratan bakış açısı ile, insanların saygı ve güvenini kazanmayı amaç edinmiştir.

      KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

Önceliğimiz

Sağlıklı yaşamı destekleyen, kronik hastalıkların gelişimini engellemeye yönelik bitkisel ve hayvansal kaynaklı, etkinliği bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmış doğal ürünleri insanlarımızın hizmetine sunmaktır.

KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

Dürüst ve saygılıyız

Yaşam kalitesini artırmak amacı ile yapmış olduğumuz çalışmalarda maksimum etik standartları ve kalite anlayışına bağlı kalmayı ilke ediniriz.

Mükemmel bir çalışma ortamını yakalamak için birlikte çalışmanın kurallarına uymak muhataplarımızın düşüncelerine, değerlerine ve duygularına saygılı olmak, ortaya çıkan uygunsuzlukları, anlaşmazlıkları olgunlukla karşılayarak bunları fırsata dönüştürmek.

KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

Yenilikçi ve güveniliriz

Ürün seçimi ile başlayıp tüketiciye ulaşıncaya kadar geçen tüm aşamalarda en iyi kalite ürün ve hizmeti sunmak hedefimizdir. Bu süreçleri yönetirken iş ortaklarımızın seçiminde de aynı anlayış da çalışan kurumlardan seçilmesine özen gösterilmiştir.

Sektöre yeni bir soluk yeni bir bakış açısı getirmek adına gelişmiş ülkelerde kullanılmaya başlanmış etkinliği kanıtlanmış en yeni ve en özel ürünleri toplumumuzun kullanımına imkan sağlamak.

Tüm çalışanlarımıza, çevreye ve müşterilerimize karşı samimi, saygılı, dürüst ve tutarlı davranışları sergilemek ve yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerimizde onur ve dürüstlüğü esas almak.